Just Light – DuPont&Krause


DuPont&Krause – JustLight

Dla firmy DuPont, stworzyliśmy materiał marketingowy do nowej marki JustLight. Projekt będzie miał swoją premierę na Łódź Design Festiwal 2013. Nasza firma podjęła się wykonania: aranżacji wnętrz, wizualizacji, projektu katalogu, oraz strony internetowej www.justlight.pl. Zajęliśmy się także przygotowaniem materiału do druku.

Założyliśmy, że projekty wnętrz muszą być niebanalne i odzwierciedlać wysoką jakość i innowacyjność produktów oświetleniowych. To spowodowało, że naszych inspiracji szukaliśmy wśród najlepszych włoskich projektantów.

Kolekcję produktów oświetleniowych JustLight zaprojektowali młodzi polscy designerzy, wyłonieni w ogólnopolskim konkursie projektowym a wyprodukowana została przez firmę Krause z innowacyjnego materiału powierzchniowego DuPont™ Corian®.

DuPont™ Corian® to innowacyjny produkt, reprezentujący piękno, kolor i głębię. To siła, czystość, niezawodność i wydajność. Ale przede wszystkim to inspiracja – nieszablonowy materiał o niewidocznych łączeniach, zdolny zmienić każdą przestrzeń i wnieść osobowość do każdego rodzaju otoczenia, wzbogacając i ułatwiając życie jego użytkowników  (więcej informacji na stronie www.corian.pl)

JustLight okazało się równie dużym sukcesem co poprzednia nasza realizacja dla firmy DuPont – MyBath. Produkty JustLight prezentowały się okazale i budziły duże zainteresowanie wśród osób zwiedzających wystawę.