Zespół

Andrzej Maciejewski

Creative Producer, CGI Supervisor

Współtwórca marki ArsVisual Multimedia. Absolwent Wydziału Informatyki na Uniwersytecie Zielonogórskim. Uczestnik międzynarodowych konkursów oraz laureat NVidia 3D Art Competition. Doceniany na polu projektowania koncepcyjnego dla takich marek jak Heineken, Milka, Grupa Żywiec, Danone, Pampers, Olay i wiele innych. Od lat zaangażowany w tworzenie grafiki 3D, zaawansowanych modeli i animacji oraz projektów koncepcyjnych. Charakteryzuje się kreatywnością, bezkompromisowością i zaangażowaniem w prowadzonych projektach bezustannie poszukując nowych, lepszych rozwiązań.

Odpowiedzialny za Organizację i Kreację oraz dział 3D, Animacja i Postprodukcja.

Jerzy Sulikowski

CGI Supervisor, Architekt

Współtwórca marki ArsVisual Multimedia. Absolwent Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej. Jest laureatem wielu nagród w  ogólnopolskich konkursach architektonicznych i wnętrzarskich. W 2007 roku przekierował swoje zainteresowanie projektowaniem architektonicznym, by poświęcić się największej pasji - grafice trójwymiarowej. Obecnie tworzy projekty koncepcyjne, wykonawcze, modele, wizualizacje oraz animacje. Cechuje się kreatywnym podejściem do wszystkich realizowanych projektów oraz angażuje się w niestandardowe produkcje niekomercyjne i konkursy architektoniczne.

Odpowiedzialny za Organizację i Kreację oraz dział 3D, Animacja i Postprodukcja.

Krzysztof Blask

Specjalista ds. technologii internetowych, projektant aplikacji

Jest absolwentem Elektronicznego Przetwarzania Informacji na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.  Jako freelancer brał udział w powstawaniu i rozwoju kilkudziesięciu projektów informatycznych. Chęć nieustannego doskonalenia sprawiła, że od 2004 roku zajmuje się wieloma dziedzinami niemal zawsze związanymi z Internetem. Do tej pory sprawdził się jako: front-end oraz back-end developer, projektant aplikacji mobilnych, programista JavaScript, grafik, a także specjalista ds. reklamy internetowej. Aktualnie swoje zainteresowanie skupia na praktycznym wykorzystaniu nowatorskich rozwiązań, tworząc aplikacje wspomagane przez technologię trójwymiarową oraz rozszerzoną rzeczywistość.

Odpowiedzialny za dział Aplikacje i IT.

Hubert Kaszycki

Absolwent Polish Open University na kierunku Reklama i Marketing. Jedna z pierwszych osób w Polsce zajmująca się profesjonalnie Video Mappingiem, czynnie rozwijająca autorskie rozwiązania technologiczne w tym zakresie. Specjalista w zakresie multimediów i rozwiązań scenicznych, doświadczony w pracy przy dużych eventach. Kilkukrotnie prowadził szkolenia z Video Mappingu, obecne prowadzi cykl warsztatów dla studentów Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Ciągle poszukuje nowych rozwiązań, tworzy systemy interaktywne na potrzeby eventów, rozwija rozwiązania integrujące video, audio, oświetlenie DMX, efekty specjalne oraz fizyczne kontrolery w jeden interaktywny system.

Odpowiedzialny za dział Videomapping i Postprodukcja.

Fryderyk Zyska

Projektant produktu, Grafik 2D

Absolwent Wydziału Form Przemysłowych Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Uczestnik projektów naukowych sponsorowanych przez Skoda i Audi. Stażysta pracowni architektonicznej IMB Asymetria oraz studia projektowego Kaniewski Haute Design. Zdobywca nagród w konkursach TVP Dolina Kreatywna (z dziedziny Design), Subaru Design Challenge oraz Grand Prix Zoom Zoom Mazda Design. Ściśle związany z projektowaniem ekologicznych środków transportu. Doceniany również na polu projektowania 2D oraz wnętrz. Tworzone koncepty używa jako środka do kreowania i zmieniania otaczającej nas rzeczywistości.

Odpowiedzialny za dział 2D i IT.

Adrian Błachut

Fotograf, Filmowiec

Absolwent Zarządzania na Akademii Techniczno – Humanistycznej w Bielsku-Białej, oraz Marketingu Strategicznego na Uniwersytecie Halmstad w Szwecji. Fotograf z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym, bloger, a od roku również filmowiec. W 2012 ukończył kurs operatora kamery filmowej w krakowskiej Akademii Multiart. Autor wielu publikacji w prasie i  internecie poświęconej fotografii.

Odpowiedzialny za dział Fotografia i Video.

Rafał Kalinowski

architekt

Absolwent Architektury i Urbanistyki na Politechnice Krakowskiej. Od wielu lat zajmuje się wykonywaniem makiet w skali: każdego rodzaju architektury, dioram, obiektów historycznych, elewacji, wnętrz, form terenu oraz replik. Wyspecjalizował się również w wykonywaniu makiet transportu publicznego; tramwajów i autobusów. Na szczególną uwagę zasługuje opracowany na zamówienie Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie model SN3 “Zeppelin” w skali 1:10. Najnowsze technologie modelarskie oraz druk 3D pozwalają mu na wierne oddanie każdego najmniejszego detalu.

Odpowiedzialny za dział Prototypowanie i Modelarstwo.

Magda Korzunowicz

Absolwentka Uniwersytetu Bolońskiego na kierunku Kulturoznawstwa i Mody oraz uczestniczka projektu Erasmus we Francji.  Doświadczenie zdobywała w Agenzia Internet Marketing w Rimini we Włoszech. Biegle włada językiem angielskim, francuskim oraz włoskim.  Z łatwością nawiązuje kontakt z klientem międzynarodowym. Jest osobą  charyzmatyczną, komunikatywną z przyjaznym usposobieniem,  mocno stąpającą po ziemi.  Charakteryzuje się profesjonalnym podejściem do swojej pracy oraz Klientów.

Odpowiedzialna za dział Marketing i Public Relations.