Strategia

Ars Visual Multimedia to profesjonalna firma świadcząca usługi z zakresu nowoczesnych multimediów związanych z reklamą, filmem i wydarzeniami eventowymi, a także efektami specjalnymi. Naszą misją jest uatrakcyjnianie prezentowanej usługi lub produktu przy zachowaniu najwyższej jakości wizualnej, a także w znaczący sposób zaangażowanie odbiorcy tworząc nowoczesną interakcję.

Dzisiaj, aby sprzedać, należy skupić uwagę odbiorcy. Skuteczność takiego działania jest nierozerwalnie związana z uatrakcyjnianiem przekazu, dlatego nowoczesne multimedia zaspokajają potrzebę skutecznej reklamy.

Zespół Ars Visual składa się z profesjonalistów oraz artystów posiadających wieloletnie doświadczenie oraz bezcenną wiedzę o tworzeniu nowoczesnych multimediów.

Na potrzeby realizacji zamówień wykonujemy grafikę 3D, animacje, postprodukcję i VFX, videomapping, interaktywne aplikacje, web design, makiety w skali, videorelacje i sesje zdjęciowe oraz 2D i DTP.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do muzeów, miast i firm organizujących wydarzenia kulturalne, agencji reklamowych, firm zajmujących się VFX, a także firm architektonicznych, branży deweloperskiej, meblarskiej i wszystkich, którzy chcą budować własną markę w oparciu o nowoczesny i skuteczny przekaz.

Siedziba Ars Visual Multimedia mieści się w Krakowie. Działamy na terenie całej Polski jak również na rynku zagranicznym.

Zapraszamy Państwa do współpracy z firmą Ars Visual Multimedia.