PatrickThePan Audio Visual Experience

PatrickThePan Audio Visual EXPERIENCE

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z niezwykłym wydarzeniem artystycznym PatrickThePan Audio Visual EXPERIENCE, które odbyło się na najnowocześniejszej technicznie scenie w Krakowie, czyli w Małopolskim Ogrodzie Sztuki. Koncert był wspaniale uzupełniony specjalnie zaprojektowaną scenografią tylnoprojekcyjną o wymiarach prostokąta 3,5x7m do nagranych materiałów videomappingowych oraz aranżami na zespół 4 osobowy, kwartet smyczkowy, i wibrafon. Scenografia wyposażona została w 33 potrójne punkty diod LED wraz ze sterownikiem. Całą wizję na żywo zrealizował Hubert Kaszycki. Mieliśmy przyjemność wraz z 9 osobowym zespołem to wszystko współtworzyć i było to naprawdę niezapomniane wydarzenie muzyczno-wizualne.
Nasz wspólny sukces potwierdzają kiluminutowe oklaski pełnej sali oraz recenzje i opinie gości.
753


Autor zdjęć Bartosz Rusek.

Bardzo dziękujemy całemu wspaniałemu zespołowi realizującemu spektakl, dyrektor Iwonie Kempie za możliwość realizacji wydarzenia w tym wspaniałym budynku oraz całemu zespołowi MOS’u zatrudnionemu do obsługi wydarzenia, Łukaszowi Biega (Piloci) za udostępnienie sprzętu multimedialnego i obsługi, firmom: Dream Construction, Panopticon, LedLabs, kawiarni Po Drodze, patronom medialnym: Radiu Kraków, Brand New Anthem, MMKraków, Zbiornikowi Kultury i wszystkim, którzy się przyczynili do sukcesu tego wydarzenia.

Audio: Piotr Madej (wokal, klawisze, gitara), Justyn Małodobry (bass, kontrabas, wokal, laptop, syntezatory), Tomasz Starzyk (gitara elektryczna, wokal), Adam Stępniowski (perkusja, wokal), Liliana Zieniawa (wibrafon), Stanisław Słowiński (altówka), Karolina Humaj (wiolonczela), Agata Front (skrzypce) i Katarzyna Deja (skrzypce).

Produkcja: Hubert Kaszycki i Jerzy Sulikowski.
Oprawa wizualna: Magdalena Jemielity, Tomasz Kucharski, Urszula Kuźnik, Jarosław Łakoma, Piotr Mierzwa, Emilia Voit i Joanna Wapniewska.