MyBath – DuPont&Acrea

DUPONT---MYBATH-home-image

DuPont&Acrea – MyBath

Dla firmy DuPont, stworzyliśmy materiał marketingowy do nowej marki MyBath. Projekt miał swoją premierę na Łódź Design Festiwal 2012. Nasza firma podjęła się wykonania: modeli 3D wszystkich serii produktowych (do pobrania ze strony www.mybath.pl), aranżacji wnętrz, wizualizacji, projektu katalogu i ulotek, oraz strony internetowej www.mybath.pl. Zajęliśmy się także przygotowaniem materiału do druku.

Założyliśmy, że projekty wnętrz muszą być niebanalne i odzwierciedlać wysoką jakość i innowacyjność produktów łazienkowych. To spowodowało, że naszych inspiracji szukaliśmy wśród najlepszych włoskich projektantów. Oto efekt.

Kolejnym etapem było zaprojektowanie katalogu. Na uwagę zasługuje niebanalna, minimalistyczna w wyrazie okładka z odręcznym szkicem syntetycznie nawiązującym do produktów łazienkowych.

Elektroniczną wersję katalogu mogą Państwo pobrać tutaj (25MB).

ArsVisual miał również swój udział w tworzeniu kolekcji produktów łazienkowych. Owocem tego jest projekt pod nazwą “Kapsel”. Inspiracją do powstania serii produktów był… odwrócony butelkowy kapsel.  Produkt jest skierowany do młodych, odważnych odbiorców oraz do branży spożywczej, restauratorskiej, hotelarskiej, kawiarni i pubów oraz kompanii piwowarskich. Zmiana funkcji i materiału powszechnie znanego i stosowanego kapsla w produkt łazienkowy to udany przykład transformacji w designie.

Kolekcję produktów łazienkowych MyBath zaprojektowali znani polscy designerzy jak Massive Design czy Wierszyłłowski & Projektanci, a wyprodukowana została przez firmę Acrea z innowacyjnego materiału powierzchniowego DuPont™ Corian®

Pierwsza odsłona kolekcji odbyła się na Łódź Design Festiwal 2012. Więcej informacji na temat festiwalu znajdą Państwo na stronie www.lodzdesign.com

Całe przedsięwzięcie okazało się dużym sukcesem. Zarówno firma DuPont jak również projektanci uczestniczący w projekcie, ale też osoby odwiedzające, bardzo pozytywnie odebrały naszą realizację. Dla nas ma to również wymierną korzyść na przyszłość, ponieważ firma DuPont postanowiła współpracować z nami na stałe realizując kolejne podobne oraz większe przedsięwzięcia.

DuPont™ Corian® to innowacyjny produkt, reprezentujący piękno, kolor i głębię. To siła, czystość, niezawodność i wydajność. Ale przede wszystkim to inspiracja – nieszablonowy materiał o niewidocznych łączeniach, zdolny zmienić każdą przestrzeń i wnieść osobowość do każdego rodzaju otoczenia, wzbogacając i ułatwiając życie jego użytkowników  (więcej informacji na stronie www.corian.pl)

Od firmy DuPont otrzymaliśmy referencje, które utwierdzają nas w przekonaniu, że obraliśmy właściwą drogę – bezkompromisową jakość. Zachęcają nas również do jeszcze większych starań i pracy nad ciągłym rozwojem.