McIntosh – McAire


McAire_HOME

McIntosh – McAire

Legendarny wygląd i wysoka jakość systemu muzycznego McAire skłaniały do maksymalnego zaangażowania i bezkompromisowego podejścia do projektu. Model 3D, oświetlenie, kompozycja oraz postprodukcja wymagały bardzo przemyślanego podejścia. Zależy nam aby dla ArsVisual jakość i precyzja miały podstawowe znaczenie.

Amerykańska firma McIntosh jest dość mało znana w Polsce. Jej produkty przeznaczone są dla bardzo wybrednych melomanów, ceniących niezwykłą jakość dźwięku, ale również stylowy design. Niestety produkty tej firmy nie są tanie dlatego cieszymy się, że chociaż w taki sposób mogliśmy obcować z tym niezwykłym sprzętem.

.

McAire_4

Wykonany niezwykle starannie model 3D umożliwił nam przedstawienie obiektu w dużym zbliżeniu. W takim podejściu niezwykle ważne jest, aby tekstury i shadery były odpowiedniej jakości oraz oddawały rzeczywisty charakter wizualizowanego elementu. Istotne jest również odpowiednie ustawienie kamery oraz dodatkowe efekty jak głębia ostrości. Dzięki temu wizualizacje nabierają bardziej naturalnego charakteru.

Tak prezentuje się wykonany przez nas model 3D systemu muzycznego McAire. Staraliśmy się aby nawet najdrobniejsze elementy zostały odwzorowane. Dlatego też, nie rezygnowaliśmy z takich elementów jak modelowane otwory w obudowie, wnętrze gniazda Ethernet czy śrubki.

McIntosh McAire jest wyposażona w dwa, trójdrożne zestawy głośnikowe. Każdy z nich składa się głośników o średnicy – 0,75 cala (z tytanową kopułką), 2 cali (średniotonowe) i 4-calowych do dźwięków niskotonowych. Ich pasmo przenoszenia mieści się w zakresie od 25 Hz do 45 kHz. W zestawie ze sprzętem znajduje się pilot bezprzewodowy.

Dane techniczne:
Wymiary: (WxSxG) 20,3 x 49,2 x 43,2 cm.
Waga: 14 kg

Gniazda wejściowe:
• Jedna para stereofonicznych gniazd RCA
• Gniazdo USB z możliwością ładowania wybranych urządzeń Apple
• Gniazdo sieci Ethernet